Preskočiť na obsah
Lukáš Kodaj

IT a telekomunikácie

Lukáš Kodaj

Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva

Obec
Seč
Od roku
2020
IČO
52 891 259

Lukáš Kodaj

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
972 26 Seč
Na trhu od
15. januára 2020
IČO
52 891 259
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 62.20)
Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva

Podnikanie v číslach

6
rokov na trhu
2020
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Lukáš Kodaj

Lukáš Kodaj – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Seč. Podniká od 15. januára 2020.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva“ (62.20). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov.

Základné údaje

Obchodné meno
Lukáš Kodaj
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
52 891 259
Dátum vzniku
15. januára 2020
Miesto podnikania
972 26 Seč
Živnostenský register
Okresný úrad Prievidza, vložka č. 340-44392
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 62.20)
Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Lukáš Kodaj zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Lukáš Kodaj?

Miesto podnikania je v obci 972 26 Seč.

Čím sa Lukáš Kodaj zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva“ (62.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov.

Aké je IČO – Lukáš Kodaj?

IČO je 52 891 259.

Odkedy podniká Lukáš Kodaj?

Podnikanie začalo 15. januára 2020. Na trhu pôsobí 6 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Lukáš Kodaj podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese lukas-kodaj.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.